‘Dreumesen en peuters kijken met hun lichaam’
ENSCHEDE - Acteur Bram van Helden vindt in heel gewone dingen een bron van verwondering over het leven. Dat sluit goed aan bij de belevingswereld van peuters en hun ouders volgens hem. Hij speelt samen met Karlijn Hamer op zondagmiddag 22 oktober in de Grote Kerk VO-LU-ME.
VO-LU-ME is de nieuwe Laaglandvoorstelling. Het biedt de kleinsten van 1,5 tot 3 jaar een eerste kennismaking met theater.
In hun broekzak vinden Karlijn en Bram een klein lapje stof, dat bij elke uitvouw groter wordt. Zo groot dat je er zelfs in kan verdwijnen. Met die lap vullen ze de hele ruimte. Van plat naar bol, en van leeg naar vol. Soms voel je je zo superklein en even later juist weer heel erg groot.
Voor Karlijn Hamer zijn dreumesen en peuters de gedroomde toeschouwers: “Ze kijken met hun lichaam en alles heeft de potentie om door hen tot theater te worden verheven.”
Klik HIER voor kaarten.