King's Men met Laurens ten Den: King Lear als voorstellingenreeks in de zomer
JUNI, JULI, AUGUSTUS en SEPTEMBER / MEERDERE LOCATIES - Het Duits-Nederlandse ensemble KING’S MEN is terug met een nieuwe Shakespeare-voorstelling. In juni, juli, augustus en september wordt KING LEAR op meerdere locaties in de open lucht gespeeld.
KING LEAR is een stuk over ouder worden en het verlies van macht. Het is een groot verhaal waarin oude en nieuwe generaties elkaar bestrijden, blinden helder zien en dwazen de waarheid spreken.
In de onzekere wereld van KING LEAR verwordt orde tot chaos en zijn loyaliteit en vriendschap goud waard. Of zoals een van de leden van de groep, Laurens ten Den, zegt: ‘’KING LEAR is een tijdloze klassieker, gespeeld met hartveroverende energie en spelplezier.’’
Klik HIER voor kaarten.