Allerzielen
-
Sun 2 Nov 202514:30Incl. garderobeDe Kleine Willem, Enschede
Geen rang (volloop) Regular price € 24,50
Credits
Klaartje van Veldhoven – sopraan
Jibbe Willems – dichter
Hermitage Kwartet:
Jacobien Rozemond – viool
Floor le Coultre – viool
Francien Schatborn – altviool
Amber Docters van Leeuwen – cello
Klaartje van Veldhoven
Sopraan Klaartje van Veldhoven is een veelgevraagd solist in binnen- en buitenland. Het NRC noemde haar recentelijk een ‘zangeres met lef en smaak’, en ze staat bekend om haar heldere stemgeluid en integere interpretaties. Klaartje is regelmatig te horen op NPO Klassiek, zowel live als zangeres als ook als gast-panellid bij het programma Diskotabel.
Jibbe Willems
Jibbe Willems is een Nederlandse dichter en theaterauteur. Hij studeerde aan de Toneelacademie Maastricht en schrijft voor onder andere het Nationaal Theater, Toneelgroep Maastricht en ITA. Daarnaast heeft hij een wekelijkse radiorubriek bij de Ochtend van Vier op NPO Radio Klassiek. Met zijn werk is hij tweemaal genomineerd voor de Toneelschrijfprijs en won hij twee Zilveren en één Gouden Krekel, als prijs voor de meest indrukwekkende jeugdtheatervoorstelling.
Het Hermitage Kwartet
Het Hermitage Kwartet is sinds 2015 het vaste festivalkwartet van het Aurora Festival (voormalig Peter de Grote Festival) te Groningen. Daar speelt het kwartet jaarlijks grote werken uit het strijkkwartet repertoire. Daarnaast geeft het kwartet ook vele concerten buiten het jaarlijks terugkerende festival, waaronder in de Hermitage Amsterdam en meerdere malen in het festival van Emmy Verhey.