Prikkelarme Kermis

Sara Kroos
Sara is terug op het podium met vrolijke verhalen, scherpe humor en liedjes vol zelfspot over het leven boven de veertig.
Do. 4 Dez. 2025 20:00
Do. 4 Dez. 2025
20:00
  • Do. 4 Dez. 2025
    20:00
    Incl. garderobe
    Wilminktheater, Enschede
    Pay. Zaal
    Ab Mi. 14 Mai 2025 12:00

Boven de veertig en vol zelfspot – Sara is terug met de hilarische onhandigheden van het leven!

Sara is terug!
Na vier jaar afwezigheid staat ze te popelen om weer het podium op te gaan. Een nieuwe voorstelling met de ingrediënten die we van Sara gewend zijn: vrolijke verhalen, scherpe humor en lieve liedjes. Met een grote dosis zelfspot worden de onhandigheden van het leven aangekaart. Ongemakkelijke situaties gaan gepaard met een gezellige, sarcastische ondertoon nu ze boven de veertig is en vier jaar op de bank heeft gelegen.  
  
Sara Kroos won voor haar vorige voorstelling Verte de Poelifinario, de prijs voor de beste voorstelling, in de categorie entertainment. 

Interviews:

‘Niet álles hoeft goed te zijn in het leven – veel ís al goed. Die boodschap maakt mijn show licht.’ - ad.nl

‘Ik val nu eindelijk op het podium samen met wie ik ben.’ - nrc.nl

‘Ik heb eindelijk de show gemaakt die het beste bij mij past.’ - telegraaf.nl

‘Ik heb het optreden gemist en het voelde de eerste keer meteen weer alsof ik gisteren nog op het podium stond.’ - trouw.nl

 

´Niet álles hoeft goed te zijn in het leven – veel ís al goed.´

AD - interview Sara Kroos

Guthaben

Regie: Jessica Borst 
Tekst: Sara Kroos 
Muziek: Sara Kroos, Nathaniël van Veenen en Rutger Hoorn 
Gitaar en bas: Nathaniël van Veenen 
Drums: Rutger Hoorn 
Licht & geluid: Martijn Nieuwenburg 
Tourmanager: Marvin van der Krogt 
Uitvoering decor: Martijn Nieuwenburg en Koos Glasbeek 
Technische productie en geluidsontwerp: Martijn Nieuwenburg  
Lichtontwerp: Wilfred Loopstra 
Productie & management: De Keet BV  
Met grote dank aan: Lichtwerk (Jacco Patist) en Erica & Aafje Segveld (decor) 

 

 

Biografie

Sara Kroos (1981, Wijngaarden) studeerde schrijven voor toneel aan de HKU Utrecht toen zij in 2000 de publieksprijs van het Leids Cabaret Festival won. Van 2001 tot 2003 stond Sara op de planken met haar eerste soloprogramma Honger. De voorstelling Lam volgde. Van 2004 tot 2006 was Sara onderdeel van het tv programma De Lama’s . In 2005 startte Sara met de tour van voorstelling Zoetgevooisd, waarmee zij in 2006 de Cabaretprijs Neerlands Hoop won. Van 2007 tot 2019 maakte Sara nog zeven voorstellingen; Bries, Boheems, Voor de leeuwen, Van jewelste, Doorgefokt, Zonder verdoving en Verte. Sara presenteerde van 2010 tot 2014 iedere week Sara op Zondag op Radio 2. In 2020 won zijn met haar voorstelling Verte de Poelifinario. 

Na vier jaar afwezigheid ging Sara in 2024 weer het podium op met Prikkelarme kermis. Een nieuwe voorstelling met de ingrediënten die we van Sara gewend zijn: vrolijke verhalen, scherpe humor en lieve liedjes.