Maakt niet uit

Yunus Aktaş
Yunus Aktaş speelt met verwachtingen en verrast met zijn droge humor, feilloze timing en ingetogen stand-up in puurste vorm.
Sa. 25 Okt 2025 20:30
Sa. 25 Okt 2025
20:30
  • Sa. 25 Okt 2025
    20:30
    Incl. garderobe
    De Kleine Willem, Enschede
    Ab Mi. 14 Mai 2025 12:00

´Maakt niet uit´ is stand-up in zijn puurste vorm! Vol droge humor en feilloze timing. 

Yunus Aktaş is een stand-up comedian, geboren en getogen in Barneveld als zoon van Turkse gastarbeiders. In 2022 won hij alle prijzen op het Cameretten Festival. Sinds zijn debuut verovert hij met zijn droge humor steeds grotere zalen. 
 
Yunus speelt graag met de verwachtingen van zijn publiek en vertrouwt daarbij volledig op zijn onderkoelde toon en feilloze timing. Maakt niet uit is stand-up in zijn puurste vorm: een microfoon, een barkruk met een glas water, en als vast voorprogramma Steff Balm uit Rotterdam. 


De pers over Maakt niet uit:
“Het publiek is gek op Yunus Aktaş.” - Theaterkrant 
“En Yunus Aktaş is heel goed. Hij voegt iets nieuws toe met zijn unieke verhalen, overdracht en een ijzersterk gevoel voor timing.” - Theaterkrant  

´Hij voegt iets nieuws toe met zijn unieke verhalen, overdracht en een ijzersterk gevoel voor timing.´

- Theaterkrant