Help, ik heb een puber!

Kluun
Kluun deelt met humor en zelfspot de chaos van puberteit, onbegrip tussen ouders en kinderen, en de obstakels onderweg.
Do. 23 Okt 2025 20:00
Do. 23 Okt 2025
20:00
  • Do. 23 Okt 2025
    20:00
    Incl. garderobe
    Wilminktheater, Enschede
    Pay. Zaal
    Ab Mi. 14 Mai 2025 12:00

Een avond vol grappige en ontroerende momenten die zowel ouders als pubers aanspreken. 

In Help, ik heb een puber! staat Kluun zelf op het podium en neemt het publiek aan de hand van zijn eigen puberteit én die van zijn kinderen mee langs alle obstakels die pubers onderweg tegenkomen. Van de onzekerheden en chaos tot de hormonale stormen en het onbegrip tussen ouders en kinderen. Help, ik heb een puber! biedt een avond vol grappige en ontroerende momenten die zowel ouders als pubers aanspreken. 
 
Of je nu een ouder bent van een puber, een pre-puber in huis hebt, of simpelweg zelf ooit een puber bent geweest – deze voorstelling is voor iedereen die de wonderlijke puberjaren (over)leeft of probeert te overleven. 
 

Guthaben

Met: Kluun (Raymond van der Klundert) 
Script: Kluun (Raymond van der Klundert) 
Tekstbijdrage en begeleiding: Margôt Ros 
Regie: Peter de Baan 
Producent: Corti Media Live  

Kluun, bekend van zijn besteller Komt een vrouw bij de dokter, staat bekend om zijn humor, zelfspot en het doorbreken van taboes. Met twaalf boeken op zijn naam en meer dan twee miljoen verkochte exemplaren wereldwijd, is hij een gevestigde naam in de literaire wereld. Zijn bestseller Help, ik heb een puber! staat al twee jaar in de top60 met meer dan 120.000 verkochte exemplaren, de podcast behoorde meteen bij introductie tot de best beluisterde podcasts van Nederland.