Komt allen tezamen

Jan Riesewijk, Tweeduuster, Meezingkoor Nederlandse Reisopera e.v.a.
Kerstmis in de streektaal en samen kerstklassiekers zingen
Do. 17 Dez. 2026 20:00
Do. 17 Dez. 2026
20:00
  • Do. 17 Dez. 2026
    20:00
    Wilminktheater, Pay. Zaal

Een heerlijke avond om samen alvast helemaal in kerststemming te komen.

Op 17 december luiden we samen de kerstperiode in met een sfeervolle avond vol muziek, verhalen en samenzang in het Wilminktheater.  
 
Tijdens Komt allen tezamen – Kerstmis in de streektaal komen de klanken en verhalen van Twente samen met de mooiste kerstklassiekers. Jan Riesewijk brengt sfeervolle kerstverhalen, Tweeduuster laat streekmuziek horen en de midwinterhoornblazers zorgen voor die karakteristieke klanken die onlosmakelijk met de winter in Twente verbonden zijn.  
 
En natuurlijk wordt er gezongen. Samen met het Meezingkoor van de Nederlandse Reisopera zingen we de bekende kerstliederen die iedereen kent. Van luisteren naar verhalen en streekmuziek tot uit volle borst meezingen: deze avond draait om samenkomen, herkenning en de sfeer van kerst.  
 
Een heerlijke avond om samen alvast helemaal in kerststemming te komen. 

Bestandteil von

Warteliste

Wunschliste

Hinzugefügt:

Zur Wunschliste