De ridder zonder billen

De voorstelling De ridder zonder billen is gebaseerd op het gelijknamige prentenboek van schrijver Levina van Teunenbroek.

Wat doe je als je billen eraf worden gehapt door een enorme draak? Huilen natuurlijk! Want welke prinses wil er nu met een ridder zonder billen trouwen? Maar deze ridder zonder billen laat de moed niet zakken. Hij gaat gewoon op zoek naar een nieuw paar billen – en naar een prinses!

Samen maken we een avontuurlijke reis naar het magische Billenbos, waar we uitkomen bij een levensgrote billenwinkel. Daar ontdekken we alles over verschillende soorten billen. De ridder vindt eindelijk zijn perfecte paar billen. Maar... zal hij ook het hart van de prinses veroveren?

Kom kijken, zingen en swingen met je billen tijdens De ridder zonder billen. Een billen-avontuur voor klein en groot.

Groep: 1, 2, 3 en 4.
Uitvoerende: Klein Amsterdam Producties
Duur: 40
Capaciteit: 150
Discipline: beeldend theater, muziektheater
Thema’s: zelfvertrouwen
Kosten: 6,50 per leerling

Locatie: De Kleine Willem
Datum: 09-02-2026
Tijd: 10:30 uur

Voor meer informatie neem contact op met: a.dietrich@wilminktheater.nl 
Direct boeken? Kijk dan hier

Klik hier voor de voorbereidende lesbrief. Klik hier voor de knutselplaat van De ridder zonder billen.

Wachtlijst

Inschrijven voor onze nieuwsbrief