De Oude Markt Sing-A-Long
-
za 5 jul 202521:00Oude Markt, Enschede
Credits
Marlijn Weerdenburg is presentatrice, actrice en zangeres. Voor KRO-NCRV presenteerde ze o.a. Net ff Anders, Het Voedselgevecht, De Nieuwe Lekkerbek, Aan ’t Zand, Broodje Gezond, Hotel Romantiek, Marlijn: de dolende dertiger en Petticoat. Voor AVROTROS presenteert ze samen met Rop Verheijen Moltalk, de nabeschouwing van Wie Is de Mol?. Grote bekendheid kreeg ze als Danni Lowinksi in de gelijknamige SBS6-serie (2013–2016).
Marlijn studeerde muziektheater aan het Brabants Conservatorium en de Amsterdamse Toneelschool & Kleinkunstacademie. Ze liep stage bij Herman van Veen en kreeg zangles van Edward Hoepelman. Met Helge Slikker vormt ze het duo Miss Molly & Me. Ze speelde in muziektheaterproducties als HAIR en Soldaat van Oranje. Vanaf juni 2025 is ze te zien in de musical Dear Evan Hansen.
Mark Stouwdam is een veelzijdige zanger, presentator en acteur uit Enschede, nu woonachtig in Schoonebeek. Met indrukwekkende rollen in musicals zoals ‘Kruimeltje’ en ‘Prins & Ploes’, en zijn eigen band ‘Body & Soul’, waarin zij hun eigen nummers schrijven, heeft Mark een breed publiek weten te raken. Hij is actief als workshopleider in cultuureducatie voor Tessa Totaaltheater, trad op voor de Nederlandse Reisopera, en schitterde in Duitse musicals. Zijn passie en toewijding maken hem tot een inspirerend figuur in de Nederlandse entertainmentwereld.