Op visite bij...

Tjeerd Top
Violist en plaatsvervangend concertmeester van Koninklijk Concertgebouw Orkest te gast in serie Op visite bij..., met koffie en taart
zo 18 feb 2024 11:00
zo 18 feb 2024
11:00
  • zo 18 feb 2024
    11:00
    Incl. garderobe
    De Grote Kerk, Enschede
    Op de Oude Markt

Word op zondagochtend wakker met mooie klassieke muziek en een lekker stukje taart!

In het tweede concert in de reeks Op visite bij... is violist Tjeerd Top zondag 18 februari te gast in de Grote Kerk op de Oude Markt in Enschede. Top is al jaren plaatsvervangend concertmeester van het Koninklijk Concertgebouw Orkest. Behalve op prachtige muziek wordt het publiek ook nu weer getrakteerd op koffie/thee met een taartje.

Tjeerd Top (1978) studeerde aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, later aan het Conservatorium van Amsterdam. Hij was winnaar van het Oskar Back Concours 2001. Top heeft gesoleerd met onder meer het Amsterdam Sinfonietta, Holland Symfonia, het Nederlands Kamerorkest, het Concertgebouw Kamerorkest en Camerata RCO.

Sinds 2005 is Tjeerd plaatsvervangend concertmeester van het Koninklijk Concertgebouw Orkest. Hij bespeelt een Stradivarius uit 1713.

 

Tjeerd Top sloot zowel zijn studie aan het Haags als aan het Amsterdams Conservatorium af met onderscheiding

Wikipedia